Обов’язково при замовленні таксі в Одесі, вкажіть місто Одеса в пункті «Звідки»!

В наших клієнтів є можливість здійснити замовлення таксі онлайн. Одеса — це велике місто, тому таксі тут стало обов’язковим видом транспорту. Онлайн виклик — це зручний і швидкий спосіб викликати таксі, щоб дістатися в потрібне місце Одеси. Калькулятор допоможе вам заздалегідь дізнатися вартість поїздки.

Викликати таксі в Одесі онлайн. Заздалегідь дізнатися вартість виклику через інтернет

Вибір онлайн замовлення за допомогою телефону серед інших способів виклику таксі Авангард

Оформити замовлення в онлайн режимі дуже просто, для цього достатньо заповнити спеціальну форму замовлення, це займе всього хвилину. Оператори максимально швидко обробляють замовлення, і відправляють автомобіль.

У пусті поля необхідно ввести точну адресу куди подати авто та адресу пункту прибуття. Коли ви починаєте вводити назву вулиці, з’являється список на вибір. Користуйтесь цим зручним списком, щоб обрати вашу адресу. Обов’язково введіть ваш номер телефону. Коли машина прибуде, ви отримаєте повідомлення з маркою і номером авто. Якщо плануєте поїздку на декілька адрес, просто натисніть «додати адресу».

У пункті «Додатково» ви маєте на вибір спеціальні послуги для вашої зручності. Наприклад: кур’єр, автокрісло, пустий багажник, водій у масці, оплата водію на карту та інші. Роблячи замовлення, кожен самостійно може обрати клас авто: економ, універсал, мікроавтобус, стандарт, комфорт і бізнес клас.

Якщо необхідно викликати відразу кілька автомобілів, поновіть сторінку і сформуйте наступне замовлення. Замовити таксі онлайн через інтернет може здійснюватися щодня 24 години на добу, без свят і вихідних.

Вартість вашої подорожі буде врахована автоматично і з’явиться у нижньому лівому куті. Увага! Перед оформленням таксі онлайн уважно перевірте введену інформацію. Після перевірки натисніть «Викликати таксі». Ви молодець! Час очікування 5-10 хвилин. Приємних пригод з таксі Авангард Одеса.

Онлайн замовлення таксі в Одесі від економ до преміум класу

Служба таксі «Авангард» має широкий автопарк. Авто економ, стандарт, комфорт чи преміум класу обирайте в залежності від ситуації. Зручно викликати таксі онлайн, бо немає необхідності телефонувати в диспетчерську службу і чекати вільного оператора (особливо це актуально в час пік). Ми зустрінемо вас з табличкою в аеропорту, заберемо з пологового будинку, довеземо на пікнік за місто, допоможемо з переїздом і ін.

Замовляючи таксі онлайн через інтернет, ви самостійно прораховуєте вартість поїздки, а також можете спланувати майбутній маршрут. Ми гарантуємо, що кожен клієнт 100% отримує автомобіль своєчасно.