Недороге таксі в аеропорт. Замовлення комфортабельного авто і мікроавтобуса заздалегідь

Довгоочікувана відпустка або подорож на літаку завжди починається з дороги в аеропорт. Багаж зібраний, документи та квитки в порядку, залишається тільки викликати таксі й відправитися назустріч пригодам. Ми пропонуємо скористатися послугами таксі Авангард Одеса, тому що ми хочемо допомогти вам комфортно і дешево доїхати в аеропорт. Чому варто викликати нас?

  • Дешеві тарифи.
  • Машини різних габаритів для будь-якої кількості людей і багажу. Вам доступні як легкові авто, так і мікроавтобуси або мінівени;
  • Доступна послуга замовлення на певну годину. Виклик авто заздалегідь допомагає врахувати всі форс-мажори й встигнути на паспортний контроль з посмішками, а не з задишкою.
  • Виклик легкового авто або мінівена в аеропорт економить сили та час. Ви й ваша сім’я не чекаєте громадський транспорт і не носіть важкий багаж між зупинками.
  • Служба таксі Авангард Одеса – компанія з надійною репутацією і позитивними відгуками. Переконайтеся в цьому самі!

Ми пропонуємо скористатися нашими послугами, коли вам потрібно дістатися з аеропорту до Одеси. Всім відомий факт, що на території аеропорту ціни на авто до міста, м’яко кажучи, «кусаються», тому викликайте машину за вигідною ціною в таксі Авангард Одеса. Починаєте ви свою подорож або завершуєте його, в будь-якому випадку ми хочемо супроводжувати вас у дорозі!

Вартість таксі в аеропорт Одеси й способи замовлення таксі Авангард

Тарифи таксі в аеропорт служби Авангард в таблиці нижче. Якщо у вас виникли питання, ви хочете дізнатися точну вартість таксі або підібрати потрібну машину, відповідну вашим потребам, наші оператори цілодобово нададуть вам будь-яку інформацію.

Напрямок: Економ клас, грн. Мікроавтобус, грн.
Сквер ім. Академіка Корольова (мікрорайон Таїрова) – аеропорт 130 235
Готель «Женева Парк» – аеропорт 145 255
Залізничний вокзал – аеропорт 150 255
Пансіонат «Совіньйон» – аеропорт 200 320
Молодіжний сквер (селище Котовського) – аеропорт 250 370

Як викликати таксі Авангард Одеса? Три простих способи:

  1. За номером телефону. Вартість замовлення авто буде відома відразу.
  2. Замовлення таксі через форму онлайн замовлення на сайті. Ціна поїздки розраховується при оформленні.
  3. Через додаток Touchcar. Виклик у два кліка. Користуйтеся додатковими послугами: оплата карткою, кондиціонер, дитяче крісло та ін.

Який би спосіб ви не вибрали, ми готові! Викликайте недороге авто в Одесі.

Подорожуйте дешево з таксі Авангард Одеса. Вартість замовлення відома відразу. Ніяких переплат. Якщо ви подорожуєте з дітьми, для безпеки скористайтеся додатковою послугою дитяче крісло. Недорого викликайте легкове авто, мікроавтобус або мінівен за номером телефону. Телефонуйте, ми виїжджаємо!