Буксирування автомобіля це порятунок при проблемах з автомобілем на дорозі. Якщо авто несправне, сів акумулятор і неможлива підзарядка, відмовив двигун або електрооснащення, телефонуйте в таксі Авангард. Ми допоможемо відбуксирувати автомобіль за допомогою троса за вказаною адресою або найближчим СТО. Ціна буксирування автомобіля в таксі Авангард розраховується за подвійним тарифом.

Причини замовлення буксиру в таксі

 • Швидкість. Вам не потрібно витрачати час і згадувати, у кого зі знайомих є трос і хто з них вільний. Наші водії вже готові виїжджати до вас на допомогу.
 • Безпека. Відбуксирувати авто не так вже й просто. Водії таксі Аванград стикаються з цим кожен день, тому їх навичкам можна довіряти.
 • Робота цілодобово.

Способи виклику автомобіля для буксирування

Для оформлення замовлення в таксі Авангард скористайтеся будь-яким зручним способом.

 1. Дзвінок за номером телефону.
 2. Оформлення виклику в онлайн формі на нашому сайті. У графі «Додатково» активуйте кнопку «Буксирування».
 3. Онлайн замовлення через додаток Touchcar.

При замовленні обов’язково вкажіть:

 • Марку автомобіля;
 • Наявність троса і кріплення;
 • Опишіть причину несправності.
 • Переконайтеся, що ваша система кермування і гальма справні. В іншому випадку вам необхідно замовити евакуатор.
 • Повідомте ваше місцеположення та адресу, за якою потрібно доставити авто, або ми підкажемо адресу найближчого СТО.

Розрахувати вартість послуги таксі можна самостійно на сайті, в додатку або вам повідомить диспетчер.

Особливості здійснення буксирування

Буксирування заборонене при ожеледиці, а також не можна буксирувати більше одного транспортного засобу. Трос обов’язково повинен бути надійним, без пошкоджень. Його необхідно правильно зафіксувати.

Під час буксирування потрібно уважність і акуратність. Зберігати оптимальну дистанцію 4-6 м і дотримуватися швидкості руху не більше 50 км/г. У машини яка буксирує, повинно бути ввімкнене ближнє світло в машині, а у несправного авто – аварійний сигнал.

Водії заздалегідь повинні домовитися про швидкість і сигналах на випадок небезпеки. Не можна втрачати пильність, краще перестрахуватися і заходити в поворот або перебудовуватися «із запасом». Наш таксист вибирає менш завантажену дорогу, щоб знизити ризики. Водій таксі Авангард проінструктує і повідомить всі нюанси процесу.

Замовивши послугу драйвера, водій підмінить вас за кермом вашого авто. Відповідна послуга також актуально в разі, якщо ви поспішаєте, а СТО знаходиться в іншому напрямку.

З таксі Авангард ви в надійних руках! Будьте обережні й ніколи не нехтуйте безпекою.