Коли необхідно зустріти з табличкою в аеропорту або на вокзалі

Зустріч з табличкою в аеропорту або на вокзалі — додаткова послуга в таксі Авангард Одеса. Одеський вокзал і аеропорт одні з найбільш завантажених в Україні. Шум, метушня, натовп, всі поспішають хто куди. У такій атмосфері легко можна розгубитися і заблукати. Послуга буде корисна якщо:

  • Людина вперше приїхала в Одесу. Таксист з табличкою чекатиме в заздалегідь обумовленому місці, це допоможе швидко зорієнтуватися і не витратити зайвого часу;
  • Зустріч іноземця. Наша компанія подбає, щоб текст на табличці був рідною мовою гостя. Вихований таксист зустріне і 100% справить гарне враження;
  • Ви особисто не встигаєте зустріти гостей або рідних. В такому випадку, проявом вашої турботи та поваги буде виклик авто з послугою «зустріч з табличкою». Всі залишаться задоволені.

Замовити таксі з послугою зустріч в аеропорту чи на вокзалі Одеси

Зустріч з табличкою — популярна і недорога послуга в Одесі. Ми пропонуємо замовити послугу в службі таксі Авангард Одеса, тому що ми не перший рік в цій справі. Телефонуйте за номером телефону, і наш оператор відповість на будь-які питання. Необхідні дані:

  • Текст, який повинен бути на табличці при зустрічі. Зазвичай це ім’я або назва організації.
  • Точна адреса, де забрати гостя. Конкретне місце, де буде очікувати водій, наприклад, хол вокзалу, вихід з паспортного контролю або зал очікування. Додатково вкажіть номер рейсу і час прибуття, щоб водій чекав, якщо літак або поїзд запізнюється.
  • Вкажіть адресу, за якою потрібно доставити гостя.

Тариф зустрічі з табличкою

Послуга зустріч з табличкою розраховується за звичайним тарифом таксі + 50 грн. Вигідно і зручно. У таблиці представлені популярні напрямки.

Напрямок: Економ клас, грн. Мікроавтобус, грн.
Аеропорт — Сквер ім. Академіка Корольова (мікрорайон Таїрова) 180 285
Аеропорт — Готель «Женева Парк» 195 305
Аеропорт — Готель «Лондонська» 200 305
Аеропорт — пансіонат «Совіньйон» 250 370
Аеропорт — Молодіжний сквер (селище Котовського) 300 420
Аеропорт — Залізничний вокзал 200 305
Залізничний вокзал — готель «Женева Парк» 140 240
Залізничний вокзал — готель «Лондонська» 165 265
Залізничний вокзал — Сквер ім. Академіка Корольова (мікрорайон Таїрова) 190 300
Залізничний вокзал — пансіонат «Совіньйон» 270 390
Залізничний вокзал — Молодіжний сквер (селище Котовського) 290 405

Телефонуйте і замовляйте послугу «зустріч з табличкою» і будьте спокійні, що ваші гості, рідні або бізнес-партнери будуть доставлені у потрібне місце.