Таксі з люлькою для новонароджених або дитячим кріслом. Навіщо варто викликати

Поїздка на машині з дітьми — челендж для батьків. Кожна сім’я докладає максимум зусиль для турботи про своїх дітей. Дітки унікальні, хтось активний непосида, а інші цікаві дослідники або тихі. Однак, кожен, абсолютно кожна дитина на планеті, заслуговує бути в безпеці, оточений любов’ю. Служба таксі Авангард Одеса надає додаткову послугу до тарифу — дитяче автокрісло для дітей та автолюлька для новонароджених малюків.

Поїздка в машині може бути небезпечна для дитини. Різке гальмування або крутий поворот може стати причиною травми малюка. Переміщення по салону авто або сидіння на руках у дорослого не кращий варіант для дітей. У спеціально призначеному автокріслі дитині буде зручно, а головне безпечно. В автокріслі розміщені спеціальні ремені для фіксації дитини, а саме крісло надійно кріпиться в салоні авто. Сидячи в автокріслі, малюк зможе грати, дивитися у вікно, їсти або навіть міцно заснути. Цінуйте безпеку своїх дітей і завжди замовляйте таксі зі спеціальним автокріслом.

Таксі з автокріслом ви можете замовити в службі Авангард Одеса. Це практична і популярна послуга забезпечить безпечну поїздку дитині й спокій батькам. Незалежно від відстані та тривалості поїздки, викликаючи таксі, просіть встановити автокрісло для дитини.

Таксі з автокріслом для перевезення дітей в Одесі

Якщо у ваші плани входить подорож з дітьми на дачу або за місто до родичів, в поліклініку або в дитячий сад, дитяче крісло додасть поїздці спокою. Для новонароджених діток замовляйте автолюльку. Мудрі батьки подають приклад у тому, що потрібно цінувати життя, піклуватися про здоров’я і проявляти любов у сім’ї. Діти, як губки, вберуть ці основоположні принципи й виростуть достойними людьми. Погодьтеся, що справа не тільки в великих вчинках, найголовніше в дрібницях. А ви завжди використовуєте дитяче автокрісло або автолюльку для ваших малюків?

Чому не варто нехтувати автокріслом?

  • Ніяких ударів і пошкоджень у дітей в салоні машини.
  • Контроль малюка під час поїздки.
  • Малюк не буде відвертати увагу водія за кермом.
  • Малюк виспиться, і до кінця поїздки буде у відмінному настрої.

Замовити таксі з дитячим кріслом або двома автокрісла в службі таксі Авангард

Для замовлення авто з одним або двома автокрісла в службі таксі Авангард Одеса, скористайтеся комфортним для вас способом виклику таксі. Які існують варіанти:

  1. Зателефонувати за номером і повідомити оператору кількість потрібних автокрісел.
  2. Оформити виклик машини через онлайн форму замовлення на нашому сайті, додавши додаткову послугу автокрісла.
  3. Звантажте додаток Touchcar на ваш смартфон і користуйтеся будь-якими послугами в кілька кліків.

Спільні поїздки всією сім’єю — це щасливі моменти для кожного. Користуйтеся таксі Авангард в місті Одеса – подорожуйте радісно і безпечно разом з нами.