Таксі мінівен і мікроавтобус. У чому відмінності даних видів таксі

Мікроавтобус — це «автобус малого класу», в такому транспортному засобі передбачено 5 і більше сидячих місць. На відміну від автобуса, мікроавтобус не передбачає стоячі місця.

До речі, цікаво, що багато хто при замовленні плутаються у визначеннях «мікроавтобус» і «мінівен». Розберімось в чому ж відмінність? Насправді все просто, різниця в кількості задніх рядів сидінь. У мінівенів воно не перевищує трьох і, звичайно, їх салон трохи нижче, ніж у їхніх «братів» мікроавтобусів. Тому при замовленні таксі різниця між цими класифікаціями несуттєва, залишимо її для технічних паспортів.

Замовлення таксі мікроавтобус недорого в Одесі. Ціна мінімалки та за кілометр

Поїздка на мінівені великою компанією є комфортною і безпечною. Якщо ваша ситуація вимагає виклику мінівена, пропонуємо ознайомитися з деталями тарифу таксі Авангард Одеса:

 • Ціна на замовлення мінівена — 160 грн до 2 км шляху, далі 10 грн/км по місту, за місто — 12 грн/км.
 • Виклик авто може здійснюватися цілодобово.
 • В процесі замовлення ви можете вибрати додаткові послуги: дитяче крісло, кондиціонер, порожній багажник і інші послуги.

Існує два режими подачі мінівена:

 1. Попереднє замовлення. Це коли ви плануєте поїздку заздалегідь і, продумуючи наперед, замовляєте мінівен на точний час. Запізнення викреслюється з ваших планів.
 2. Терміновий виклик авто. В такому випадку ви перекладаєте відповідальність на нас, і ми готові швидко подати багатомісний мінівен, продумати оптимально короткий маршрут по Одесі або спланувати поїздку за місто.

Виклик таксі мікроавтобус. Як замовити мінівен з дитячим кріслом і ін. послугами

Виклик мінівена в Одесі дуже популярна послуга. Як викликати мікроавтобус в службі Авангард Одеса? Є три комфортних способи:

 1. Виклик за номером телефону. Уточніть кількість необхідних місць в мінівені.
 2. Оформте замовлення мікроавтобуса на сайті в формі онлайн замовлення. Додайте послугу мікроавтобус.
 3. Через додаток Touchcar у вашому смартфоні. Якщо потрібно додайте додаткові послуги. Наприклад, дитяче крісло, оплата картою.

Чому це вигідно? Тарифи підібрані так, щоб нашим клієнтам було вигідно замовити одне велике авто, ніж переплачувати за кілька легкових транспортних засобів.

Залишилися питання? Будь ласка, телефонуйте за номером телефону, наші оператори проконсультують вас з приводу організації вашої поїздки.

Замовлення великого таксі. Для яких цілей варто замовити таксі

Весілля, корпоратив або ювілей? Такий масштабний захід просто не обійдеться без комфортного мікроавтобуса. Дівчата на підборах, чоловіки з квітами, охайно вбрані для свята. Поїздка в громадському транспорті не найкраща ідея. Бережіть нерви й гроші — замовляйте просторий і зручний мінівен недорого. Зберігайте гарний настрій собі та близьким. А ми тільки раді допомогти вам!

Ситуацій, в яких може знадобитися мікроавтобус, просто не перелічити. Ми вирішили виділити для вас кілька популярних послуг:

 • Трансфер. Зустріч групи понад 6 осіб з аеропорту або вокзалу Одеси.
 • Кур’єрське доставляння. Перевезення великої посилки або квітів, документів, габаритного багажу. Відповідальність за цілісність і своєчасність доставляння таксі бере на себе.
 • Виїзд за місто на пікнік з родиною і друзями. При наявності маленьких дітей додайте до замовлення послугу дитяче автокрісло.

Виклик мікроавтобуса в службі Авангард Одеса — це легко, швидко і недорого за телефоном.