Вартість послуги тверезий водій. Виклик драйвера в таксі Авангард

«Тверезий водій» або «Драйвер» – послуга, яка має на увазі, що водій таксі приїде до вас та відвезе за потрібною адресою на вашому автомобілі. Якщо ви відпочиваєте в клубі, ресторані й випили алкоголь в компанії друзів, ми впевнені, ви відмінно провели час. Однак за кермо сідати не варто. Водіння в нетверезому стані може принести шкоду і вам і іншим. Послуга «тверезий водій» або, як її ще називають, «п’яний водій» – справжній порятунок і допомогу. Таксі Авангард Одеса готове надати послугу драйвера недорого з гарантією безпеки.

Коли найкраще викликати таксі з «тверезим водієм»?

 • Випили алкоголь на вечірці, але приїхали на особистому автомобілі. Кращим вашим рішенням буде виклик «тверезого водія», який доставить вас додому на вашому авто.
 • Ви прийняли ліки, що впливають на реакцію. Уважно стежте за інструкцією до препаратів, а також звертайте увагу на поєднання ліків. Якщо сумніваєтеся, викликайте драйвера.
 • Ви відчули себе погано. Здоров’я, на жаль, може підвести. Всім нам іноді потрібен відпочинок і турбота. Відчули нездужання, не сідайте за кермо. Дозвольте службі таксі Авангард Одеса безпечно доставити вас додому.

Вартість послуги «Тверезий водій» в Одесі – базовий тариф + 150 грн. Вартість формується в залежності від тривалості поїздки. Точну ціну, враховуючи ваш маршрут, можна дізнатися у наших операторів за телефоном.

Послуга тверезий водій. Чому варто викликати драйвера в службі таксі

В Україні підвищили штраф за водіння автомобіля напідпитку від 17 до 30 тисяч. При повторному порушенні – штраф до 51 тисяч гривень. Штраф та позбавлення прав тягне за собою втрату репутації та непередбачувані наслідки. Не ризикуйте своїм життям та життям інших. Якщо відчуваєте, що не можете сісти за кермо, викликайте драйвера. Бережіть життя.

Замовляючи послугу «Драйвер» в таксі Авангард Одеса, можете не сумніватися, що:

 • Ми попередимо можливість ДТП.
 • Позбавимо вас від зайвих штрафів і збережемо права. Ваша репутація в безпеці!
 • Ваша машина буде доставлена ​​додому нашими фахівцями. На наступний день ви зможете відпочивати, а не переганяти своє авто.

Замовлення драйвера в недорогому таксі Одеси. Послуга тверезий водій цілодобово

Послуга «Тверезий водій» в Одесі доступна вам цілодобово. Це зручно і вигідно, бо ціна за послугу невисока, а перевага в тому, що додому ви їдете на своїй машині. І не турбуєтеся на наступний день про те, де знаходиться ваше авто і як його забрати.

Що потрібно, щоб замовити послугу «Драйвер» в Одесі?

 • Зателефонувати або замовити таксі через онлайн форму на нашому сайті.
 • Уточнити, що потрібно послуга «Драйвер». Вартість замовлення буде відома при оформленні.
 • Перевірити наявність документів.
 • Почекати близько 10 хвилин.
 • Віддати ключі водієві та пересісти на пасажирське сидіння.

Замовляйте послугу «Тверезий водій» в службі таксі Авангард Одеса і залишайтесь в безпеці.