Розряджений акумулятор автомобіля – проблема, від якої не застрахований жоден водій. І часто це  відбувається в дорозі, далеко від місця, де ви можете зарядити акумулятор за допомогою зарядки.

Якщо акумулятор на вашій машині, з якоїсь причини, розрядився, то ви можете викликати техдопомогу «Прикурити від таксі». В такому випадку організовується виїзд водія таксі з необхідним обладнанням, щоб зарядити ваш акумулятор від справного авто. Це означає, що таксист послідовно під’єднає дроти від свого зарядженого акумулятора до вашого «розрядженого» і передасть йому частину енергії. Весь процес зарядки займе 20-30 хвилин вашого часу, і ви зможете відправлятися в дорогу.

Вартість послуги в службі Авангард Одеса – 100 грн.

Ситуації, в яких необхідне прикурювання

Чому акумулятор розрядився?

  • Випадково залишений світло в салоні машини.
  • Довгий простій авто.
  • Невимкнені габаритні вогні.
  • Постійно горить лампочка в багажнику.
  • Неправильно підключена сигналізація автомобіля.
  • Морозна погода або окиснені клейма можуть стати причиною проблеми.

Однак важливо пам’ятати, що прикурити можна тільки авто зі справним акумулятором. Це означає, що автодопомога спрацює, якщо ваш акумулятор дійсно розряджений. Якщо є серйозніша поломка, то, ймовірно, буде потрібен ремонт і виклик глобальних фахівців.

Якщо таке станеться, не переживайте! У таксі Авангард Одеса вам доступна послуга буксирування для автомобіля з механічною коробкою передач. У такому випадку ваш автомобіль відбуксирують за вказаною вами адресою, наприклад, до найближчого СТО для надання необхідної автодопомоги.

Переваги замовлення послуги в таксі

Нюансів прикурювання акумулятора багато і всі вони впливають на підсумковий результат. Методи, які використовували водії 20 років, сьогодні небезпечні для сучасного авто. Причому при недотриманні запобіжних заходів можна заподіяти шкоду обом автомобілям. Наприклад, неправильне дотримання полярності підключення або випадкове торкання клеймами кузова авто приведуть до замикання, пожежі або навіть вибуху. При самостійному прикурюванні помилка водія може привести до удару струмом, хоча сила удару не є смертельною, навіть невеликий розряд – це стрес для організму. Чи потрібні вам ці проблеми?

Послуга таксі «Прикурити автомобіль» вам сподобатися, тому що:

  • Ми знаємо всі підводні камені та нюанси, пов’язані з розрядженим акумулятором;
  • наші водії мають досвід і необхідне обладнання;
  • вартість прикурювання від таксі в 3 рази дешевше, ніж виїзд пересувного СТО. Навіщо вам витрачати зайвий час і гроші?

Як замовити послугу

Цілодобово телефонуйте за номером телефону, повідомте диспетчеру Вашу електронну адресу та номер. Вам повідомлять час подачі таксі.

Крім того, оформити замовлення можна онлайн на нашому сайті. У формі замовлення вкажіть адресу, номер телефону, в пункті «додатково» відзначте пункт «дроти для акумулятора». Вартість послуги буде відома відразу.

З таксі Авангард Одеса, де б в дорозі ви не опинилися, ваш акумулятор гарантовано буде заряджений і запланована поїздка на вашому авто буде забезпечена!