Онлайн реєстрація для роботи

Умови для роботи в таксі «Авангард»

З кожним днем ​​збільшується темп життя в Одесі, тому треба встигати працювати, вчитися, ходити в гості та інше. Не завжди це можна зробити за допомогою свого авто або громадського транспорту, в такому випадку доїхати до пункту призначення в Одесі й в області допоможе спеціалізована служба таксі. За допомогою таксі можна швидко, комфортно дістатися до потрібного місця, адже воно працює в будь-який час доби.
Для роботи та підробітку в «Авангард Таксі» необхідні кваліфіковані водії, але, щоб стати таксистом, треба мати певні навички і якості, тоді ця робота буде приносити не тільки дохід, а й задоволення.
Важливою умовою є наявність водійського посвідчення та досвіду водіння. Але є ще ряд якостей, якими повинен володіти таксист. Вони допомагають краще впоратися з роботою та отримувати заслужену винагороду за свою працю.
Одне з таких якостей – це вміння правильно себе вести та оцінювати ситуацію. Водієві не рекомендується розпитувати й докучати пасажирам, палити в салоні або включати голосно музику, якщо тільки клієнт цього не заперечує. Водій сам може зробити поїздку в таксі зручнішою для пасажира і роздобути постійного клієнта.
Акуратний зовнішній вигляд має важливе значення в роботі водія таксі, оскільки справляє позитивне враження на пасажирів автомобіля.
Водій зобов’язаний добре знати Одесу і відмінно орієнтуватися в ній, бути максимально пунктуальним.
У службі замовлення таксі «Авангард» проводиться набір водіїв з власним авто.

Документи для роботи в таксі «Авангард» і як оформитися на роботу

Щоб отримати роботу або мати можливість для підробітку в «Авангард Таксі» необхідно виконати наступні дії. На цій сторінці нашого сайту необхідно пройти онлайн реєстрацію й обов’язково відправити фотографії документів на електронну адресу taxi348@i.ua або Viber 098-653-86-63.

 

Надіслати наступні фото документів:

  • перша сторінка паспорта;
  • сторінка з реєстрацією за місцем проживання;
  • 2 сторінки техпаспорта;
  • одна фотографія автомобіля;
  • 1 сторінка посвідчення водія;
  • адреса місця проживання.

У вас має бути телефонний номер, з яким Ви будете працювати на маршруті.
Потім Вам відішлють умови роботи та налаштування для визначення позивного.
Заяви обробляються в робочий час з Пн-Пт (10.00-17.00).
Всі питання і подробиці з Пн-Пт (10.00-17.00) за телефонами: