Таксі Одеси, в якому можна розплатитися карткою. Чому обирають оплату картою

Оплата таксі картою онлайн через телефон

Безготівковий або готівковий розрахунок з таксистом? Вибір за вами. Звичайно, в сучасних обставинах безготівковий розрахунок набуває все більшої популярності та замінює оплату готівкою. Технології випереджають час. Таксі Авангард Одеса прагне відповідати актуальним тенденціям. Тому безготівковий розрахунок банківською карткою є доступною послугою.

Чому клієнти вибирають оплату карткою?

  • Заробітна плата приходить на карту або просто відсутня готівка.
  • Ви забули гаманець або не користуєтеся їм.
  • Ви цінуєте свій час, адже оплата картою здійснюється майже миттєво.
  • Не любите возитися з рештою, адже потрібної купюри може не виявитися.
  • Відсутність гаманця не приваблює грабіжників.
  • Користуючись оплатою картою, ви виключаєте зайвих контактів з грошима. Таким чином, бережете як своє здоров’я, так і здоров’я своєї родини.

Безготівкова оплата це швидко, зручно, а головне безпечно.

Оплата таксі через інтернет за допомогою банківської карти й додатку

Без перебільшення можемо сказати, що життя сучасної людини зосереджена в його телефоні. Добре це чи погано, ми не знаємо, проте це точно зручно. За допомогою телефону ми спілкуємося, розважаємося, працюємо. Люди навчилися все робити на ходу. Служба Авангард теж прагне спростити ваше життя. Звантажте додаток Touchcar на свій телефон, і легко оформлюйте замовлення авто. Додайте будь-які доступні послуги, включаючи оплату банківською карткою. При замовленні виберіть пункт «оплата водію на карту». Завдяки додатку Touchcar авто служби Авангард завжди під рукою у вашому телефоні.

Безліч різних грошових переказів здійснюються за допомогою інтернет банків. Оплатити послуги служби таксі Авангард ви також можете безготівковим способом через інтернет банки: Приват 24, Ощад 24, Монобанк.

Викликати таксі з оплатою карткою і з чеком. Замовлення онлайн і за телефоном

Як викликати таксі та бути впевненим, що приїде авто, за яке можна розрахуватися безготівковим способом? Щоб не витрачати зайву енергію на роздуми, скористайтеся номером телефону для оформлення замовлення, і повідомте диспетчеру, що хочете зробити безготівковий розрахунок. Диспетчер повідомить вам всю необхідну інформацію, за допомогою якої ви зможете оплатити безготівковим способом. Після банківського переказу ви отримаєте онлайн чек, який підтверджує переказ коштів.

Також ви можете викликати авто через інтернет. На сайті Авангард Одеса розміщена зручна форма онлайн замовлення. Потрібно заповнити порожні поля вашими даними.

  • Вкажіть адресу подачі машини.
  • Адресу прибуття.
  • Актуальний номер телефону.
  • Додатково виберіть послугу «Оплата водієві на карту».

До того ж, якщо ви заздалегідь плануєте поїздку по Одесі або за місто, пропонуємо додаткову послугу «Попередній виклик», вкажіть дату і час подачі машини. В такому випадку ви будете доставлені в потрібне місце вчасно.

Викликайте таксі в службі Авангард і подорожуйте по Одесі з комфортом.