Міжміське таксі України Авангард за дешевими тарифами

Чи плануєте поїздку, відрядження або подорож в інше місто України? Пропонуємо послугу міжміського таксі Авангард Одеса.

Клієнти з різних причин вибирають міжміське таксі. Хтось цінує свій час і не хоче витрачати ресурси на прокладання маршруту, тим більше в іншому місті. Багатьом пасажирам подобається таксі, оскільки можна продовжувати працювати онлайн в спокійній атмосфері. Сім’ї з дітьми також можуть вибрати цей комфортний спосіб поїздки на довгу відстань. Київ, Миколаїв, Херсон – найпопулярніші напрямки з Одеси. Трапляється так, що всі квитки розкуплені, а часу чекати немає, в такому випадку виходом буде міжміська поїздка з таксі Авангард. У якій би ситуації ви не опинилися, ми готові надати вам комфортне авто для міжміських подорожей по Україні. Ми підлаштуємося під ваші потреби.

Поїздки на міжміському таксі не тільки супер швидко і комфортно, але і безпечно. Ви не контактуєте з натовпами, майже не залежите від погодних умов, не турбуєтеся за збереження свого багажу. Все це буде зберігати ваше здоров’я, сили й нерви.

Замовлення міжміського авто нічим не відрізняється від звичайного виклику таксі. Є три простих способи:

 1. Телефонуйте за номером телефону, вкажіть маршрут поїздки та додаткову інформацію. Ціна залежить від відстані між містами.
 2. Оформте замовлення онлайн через інтернет. На сайті Авангард Одеса розміщена зручна форма для оформлення замовлення онлайн. Вартість відома вже при оформленні замовлення.
 3. Скористайтеся додатком для смартфона Touchcar.

У міжміських поїздках водії таксі Авангард Одеса спираються не тільки на сучасні GPS системи, вони обов’язково враховують свій особистий досвід. Існують провулки, дороги і об’їзди, які здатні істотно заощадити ваш час і гроші. Наші водії підвезуть, підкажуть або забезпечать тишу. Все за вашими потребами.

Ціни на міжміське таксі. Орієнтовна вартість за основними напрямками

Міжміська поїздка розраховується за окремим оптимальним тарифом. Вартість послуги буде відома відразу після замовлення. У формування ціни входить тривалість поїздки, вид транспорту, а також додаткові послуги.

Міжміські поїздки в службі Авангард мають такі тарифи.

 • Економ клас — 50 грн до 2 км шляху, далі 9 грн/км в Одесі, за її межами — 10 грн/км.
 • Стандарт клас — 60 грн до 2 км шляху, далі 9 грн/км в Одесі, за її межами — 11 грн/км.
 • Комфорт клас — 70 грн до 2 км шляху, далі 9 грн/км в Одесі, за її межами — 12 грн/км.
 • Авто типу «Універсал» — 80 грн до 2 км шляху, далі 9 грн/км в Одесі та 12 грн/км за її межами.
 • Авто «Бізнес-класу» — 150 грн до 2 км, далі в Одесі — 10 грн/км, за її межами — 12 грн/км.
 • Мікроавтобус – 160 грн до 2 км, далі 10 грн/км в Одесі, за її межами — 12 грн/км.

Орієнтовну вартість таксі за основними міжміськими напрямками ви можете побачити в таблиці нижче. Ціна залежить від кілометражу і додаткових послуг.

Напрямок Грн
Одеса – Бориспіль  5000
Одеса – Вінниця 4300
Одеса – Дніпро (Дніпропетровськ) 4600
Одеса – Запоріжжя 5200
Одеса – Київ 4700
Одеса – Кривий Ріг 3100
Одеса – Кропивницький (Кіровоград) 3200
Одеса – Львів 8000
Одеса – Миколаїв 1300
Одеса – Харків 6700

Замовлення таксі в інше місто України онлайн і за телефоном

Міжміські перевезення за дешевими тарифами доступні в службі Авангард. Переваги замовлення міжміського таксі за нашим тарифом.

 • Економія вашого часу. Ви не зупиняєтеся на залізничних і автовокзалах.
 • Безпека. Збереження здоров’я, документів або грошей. У салоні авто ви можете розслабитися.
 • Комфорт. Ви не думаєте, як дістатися до потрібного місця в іншому місті, водій доставить вас за потрібною адресою без блукань.

Подорожуючи Україною вибирайте службу Авангард. Ми надаємо швидкі й безпечні міжміські поїздки за дешевою ціною. Замовити міжміську поїздку за вигідною ціною можна за номером телефону. Також ви можете оформити замовлення онлайн на нашому сайті. Вартість поїздки буде відома відразу. Телефонуйте!