Таксі для дитини без супроводу батьків – це сучасне рішення для працюючих і активних мам і тат. Батьківська місія – все встигнути та залишити час для себе й один одного – стане досяжною з таксі Авангард. Ви можете спокійно їхати на роботу або зайнятися домашніми справами, поки авто безпечно доставить дітей за потрібною адресою. А найприємніше, на цю послугу діє стандартний тариф, тому ви не повинні доплачувати!

Дитина в таксі без супроводу батьків

Коли необхідно дитяче таксі

Немає часу, спізнюєтеся на роботу, гора незакінчених справ, валитесь з ніг і хочете тиші хоч на годинку? Це абсолютно нормально! Ми готові підстрахувати батьків у випадку, якщо потрібно:

 • завезти або забрати дітей зі школи, садочка, розвивальний гуртків;
 • відвезти дітей до родичів в гості;
 • просто підвезти сина або дочку до друзів;
 • завести одну дитину за потрібною адресою, коли необхідно залишитися вдома з молодшеньким.

Переваги перевезення дітей в таксі

Якщо ви активні батьки, ми забезпечимо вам:

 • Економію вашого часу. Не потрібно стояти в пробках і нервово дивитися на годинник, дратуючись і запізнюючись у справах.
 • Безпека вашого чада. Таксист не тільки довезе за потрібною адресою, він буде з дитиною і передасть його з рук в руки довіреній особі (родичу, вчителю, вихователю).
 • Безпека поїздки. Відправимо безпечну машину і відповідального водія, який дотримується правил дорожнього руху.

З Авангард таксі ви не будете спізнюватися. Вся сім’я всюди встигне вчасно. При необхідності надамо попереднє замовлення таксі.

Забезпечення безпеки маленьких пасажирів

Довірити своє дорогоцінне чадо таксисту – тривожна справа, однак, скориставшись послугою перевезення дітей, ви обов’язково оціните нескінченну користь і переконайтеся в безпеці такої поїздки. Що лежить в основі перевезення маленьких пасажирів?

 • Контроль. При оформленні послуги диспетчер повідомить вам номер і марку автомобіля, а також ви отримаєте номер телефону таксиста.
 • Безпека. Ми надаємо автокрісло для малюків, підлітків до 12 років або зростом нижче 145 см.
 • Надійність. У таксі Авангард працюють тільки ті таксисти, про яких відома вся інформація для ідентифікації особи: паспорт, права, місце проживання.

Крім того, що таксі гарантує безпечне перевезення, для вашого спокою ви можете розмовляти з дитиною через телефон або відеозв’язок.

Як замовити дитяче таксі

Для замовлення авто в службі Авангард Одеса скористайтеся комфортним для вас способом виклику. Які існують варіанти?

 1. Зателефонуйте за номером. Будь ласка, повідомте оператору вік і потрібні адреси.
 2. Оформить виклик авто через онлайн форму замовлення на нашому сайті, вибравши в додатковій графі пункт «Дитина».
 3. Звантажте додаток Touchcar на ваш смартфон, щоб користуватися послугою перевезення в кілька кліків.

Зі службою Авангард ваші діти будуть в потрібному місці в точний час. Чи готові заощадити час і нерви батьків! Телефонуйте – ми виїжджаємо!